Czarni Wierzchosławice - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie klubu LZS CZARNI WIERZCHOS?AWICE
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni Wierzchosławice - KS Brzoza 3:1
  • Cukrownik Tuczno - Goplania Inowrocław 1:6
  • Znicz Rojewo - Orłowianka Orłowo 7:0
  • Unia Gniewkowo - Dąb Bąkowo 3:1
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Burza Nowa Wieś Wielka 2:3
  • Mikrus Szadłowice - Kujawy Markowice 2:2
  • Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin 4:0

Znicz Rojewo - Czarni
Ładowanie...

Młodzicy 2002 - 2005

Drużyna Młodzików

WIERZCHOSŁAWICE

Jesienią 2002 roku w Wierzchosławicach treningi rozpoczęła drużyna młodzieżowa, w której swoją przygodę z piłką rozpoczęli chłopcy z roczników 1990-1994. Trenerami, a właściwie opiekunami zespołu zostali Paweł Brzustowicz i Bartosz Sobociński. Niestety mimo ich usilnych starań drużyny nie udało się zgłosić do rozgrywek w sezonie 2002/2003, głównie ze względów finansowych. Na szczęście nie zniechęciło to młodych zawodników, którzy systematycznie uczęszczali na zajęcia, które odbywały się na boisku a zimą na sali gimnastycznej. Ich wytrwałość została wynagrodzona i już w następnych sezonie drużyna zadebiutowała w lidze młodzików. Początki były bardzo trudne gdyż, w oficjalnych meczach  mogli grac tylko chłopcy z roczników 1991–1993, więc starsi z rocznika 1990 musieli odejść z zespołu, choć większość z nich nadal trenowała. Przeciwnicy natomiast grali głównie rocznikiem, 1991 co powodowało, że Czarni częściej schodzili z boiska pokonani. Mimo to naszych młodzików nawet wysokie porażki nie zniechęcały do gry. W efekcie Czarni w sezonie 2003–2004 zajęli trzecie miejsce od końca. Następny sezon to już tylko pasmo sukcesów. Drużyna młodzików zajęła wysokie trzecie miejsce, tuż za Unią Janikowo i Pogonią Mogilno, które od początku rozgrywek były poza zasięgiem pozostałych zespołów. Warto jest także wspomnieć, że naszemu zespołowi nie sprostały takie drużyny jak Notecianką Pakość czy Unia Gniewkowo. Szkoda tylko, że wielu zdolnych chłopców, którzy grali w tej drużynie nie związało swojej przyszłości z piłką nożną, ale myślę, że mile wspominają te czasy, gdy grali w młodzikach. Są jednak wyjątki: Oskar Kryszak gra w IV–ligowej Unii Gniewkowo, Kamil Fajkowski, Mateusz Nowicki, Patryk Borowiak i Patryk Wylandowski bronią aktualnie barw Czarnych a Mateusz Więzewski występuje w drużynie Równe Szanse Suchatówka.

CZARNI WIERZCHOSŁAWICE
Drużyna Młodzików

(Wiosna 2003)

Stoją od lewej: Bartosz Sobociński (trener), Jakub Aleksandrzak, Tomasz Łapiński,
Damian Morawski, Rafał Stypczyński, Robert Popielec, Patryk Nawrocki,
Paweł Konwiński, Mateusz Więzewski, Dawid Ciecka, Paweł Puszek, Dawid Czaja,
Poniżej od lewej: Szymon Stolarski, Kamil Fajkowski, Damian Wiśniewski,
Mateusz Nowicki, Patryk Wylandowski, Oskar Kryszak, Mateusz Wiśniewski, Michał Szymlik

Sezon 2003/2004
(Jesień 2003)

Stoją od lewej: Bartosz Sobociński (trener), Kamil Sobczak, Jakub Aleksandrzak, Mateusz Nowicki, Rafał Stypczyński, Patryk Wylandowski, Patryk Nawrocki, Włodzimierz Stolarski (kierownik drużyny), Dawid Tański,
Poniżej od lewej: Mateusz Więzewski, Szymon Stolarski, Jakub Bryl, Damian Wiśniewski, Kamil Fajkowski, Oskar Kryszak

Sezon 2004/2005
(Jesień 2004)

Stoją od lewej: Paweł Brzustowicz (trener), Rafał Stypczyński, Jakub Bryl, Jakub Aleksandrzak, Kamil Fajkowski, Patryk Nawrocki, Patryk Wylandowski, Mateusz Więzewski, Paweł Puszek, Krzysztof Kranc, Kamil Sobczak, Bartosz Sobociński (trener)
Poniżej od lewej: Dawid Tański, Maciej Sikorski, Kamil Brzustowicz, Mateusz Gapiński, Radosław Wójciński, Damian Wiśniewski, Szymon Stolarski, Oskar Kryszak, Mateusz Nowicki

Klub wspierają:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czarni WierzchosławiceKS Brzoza
Czarni Wierzchosławice 3:1 KS Brzoza
2017-06-03, 16:00:00

Czarni Wierzchosławice 3:1 KS Brzoza
Cukrownik Tuczno 1:6 Goplania Inowrocław
Znicz Rojewo 7:0 Orłowianka Orłowo
Unia Gniewkowo 3:1 Dąb Bąkowo
Zootechnik Kołuda Wielka 2:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Mikrus Szadłowice 2:2 Kujawy Markowice
Piast Kołodziejewo 4:0 Zagłębie Piechcin

Goplania Inowrocław - Czarni Wierzchosławice
KS Brzoza - Piast Kołodziejewo
Zagłębie Piechcin - Mikrus Szadłowice
Kujawy Markowice - Zootechnik Kołuda Wielka
Burza Nowa Wieś Wielka - Unia Gniewkowo
Dąb Bąkowo - Znicz Rojewo
Orłowianka Orłowo - Cukrownik Tuczno

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.