Ładowanie...

Aktualności

Porażka w sparingu

• autor: tata19, 2014-02-09 10:08

W drugim meczu sparingowym przegrywamy z Iskrą Ciechocin 0:3. W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramki (w tym rzut karny), lecz skuteczność zawodziła. Druga połowa to przewaga naszych przeciwników, którzy strzelają nam dwa gole w ostatnich 5 minutach.

Skład: Świtalski - Zawodnik Testowany 2, Walaszczyk, Marczyński, Lewandowski - K. Fajkowski, P. Olszewski, O. Kryszak, K. Brzustowicz - T. Fajkowski, D. Górski

Ławka: Sadowski, Więzewski

Nieobecni: R. Sobczak, M. Tomczyk, A. Piekański, D. Wójciński, Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 3.

W następną sobotę (15.02) Czarni rozegrają kolejne kontrolne spotkanie. Na sztucznym boisku w Bydgoszczy naszym przeciwnikiem będzie drużyna Burzy Nowa Wieś Wielka.
Początek spotkania o godz. 18:00.