Czarni Wierzchosławice - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie klubu LZS CZARNI WIERZCHOS?AWICE
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni Wierzchosławice - KS Brzoza 3:1
  • Cukrownik Tuczno - Goplania Inowrocław 1:6
  • Znicz Rojewo - Orłowianka Orłowo 7:0
  • Unia Gniewkowo - Dąb Bąkowo 3:1
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Burza Nowa Wieś Wielka 2:3
  • Mikrus Szadłowice - Kujawy Markowice 2:2
  • Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin 4:0

Znicz Rojewo - Czarni
Ładowanie...

WCIAZ NIEPOKONANI !!!

• autor: ftb2user_1471895284., 2016-09-18 16:51

CZARNI - PIAST

2 - 0

6 KOLEJKA A MY WCIAZ BEZ PORAZKI !  CZARNI ODNIESLI KOLEJNE ZWYCIESTWO, MIMO IZ RYWAL NIE BYL LATWYM PRZECIWNIKIEM. TO BYLO DOSC WYROWNANE SPOTKANIE. CIESZY NAS FAKT, ZE NIE TYLKO NASI 'SNAJPERZY' POTRAFIA STRZELAC BRAMKI, PRZEKONAL SIE O TYM W DZISIEJSZYM SPOTKANIU PIAST KOLODZIEJEWO. MOGLISMY WYGRAC TO SPOTKANIE DUZO WYZEJ, ALE ZABRAKLO NAM TROCHE SZCZESCIE. DZIEKI TEJ WYGRANEJ CZARNI WSKOCZYLI NA 3 POZYCJE W TABELI I TRACA 4 OCZKA DO DWOCH PROWADZACYCH  DRUZYN. WARTO PODKRESLIC, ZE DO DRUZYNY WROCILI PO KONTUZJI RAFAL SOBCZAK I KRYSTIAN JEDRASIK, PODSTAWOWI ZAWODNICY DRUZYNY. DZIEKUJEMY CZARNYM ZA 3 PUNKTY I CZEKAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE, KTORE ODBEDZIE SIE W SZADLOWICACH Z TAMTEJSZYM MIKRUSEM. MOZNA POWIEDZIEC, ZE BEDZIE TO MECZ DERBOWY. DZIEKUJEMY ROWNIEZ KIBICOM, KTORZY PRZYBILI DOSC LICZNIE NA DZISIEJSZY MECZ, ABY WSPIERAC NASZA DRUZYNE. ZYCZYMY CZARNYM KOLEJNYCH ZWYCIESTW!

BRAMKI DLA CZARNYCH ZDOBYLI:

KAROL ALEKSANDRZAK

FILIP SADOWSKI

SKLAD CZARNYCH:

DAMIAN KAZMIERCZAK, RAFAL SOBCZAK, MICHAL TOMCZYK, KAROL ALEKSANDRZAK, ADAM STEFANSKI, KRZYSZTOF SOBCZAK, FILIP SADOWSKI, OSKAR KRYSZAK, KRYSTIAN JEDRASIK, KAMIL BRZUSTOWICZ, KAMIL FAJKOWSKI

REZERWOWI:

PATRYK WYLANDOWSKI, MATEUSZ ZBOINSKI, DARIUSZ WOJCINSKI, JAROSLAW ZAWADA, LUKASZ KALBARCZYK, MICHAL WILK, MATEUSZ WIEZEWSKI

TRZECH NIE OBECNYCH Z POWODU KONTUZJI:

MARCIN SWITALSKI, ARTUR PIETRZAK, KAROL KRUSZCZYNSKI

autor: ~anonim 2016-09-18 20:30:04

avatar Brzustek fatalny mecz

autor: ~dd 2016-09-18 20:58:53

avatar Moglismy zdobyc pare brameczek wiecej...znaczy sie wygrac wyzej!

autor: ~anonim 2016-09-19 05:07:58

avatar kibice dziękujemy :) widać też brak 2 srodkowego pomocnika :P i na skrzydłach fajnie wyglądało cieszą też bramki 2 naszych młodych zawodników i trza dodać żę piast miał 2 lub 3 100 % sytuacie co obrona się pogubiła ale tak też obrońcy wyglądają ok :)

autor: ~PIAST 2016-09-19 06:40:41

avatar Nie chodzi mi o wynik , wiadomo boisko dla obu druzyn takie samo ale przyjezdzajac po kilku latach nieobecnosci do wierzchosławic wiedzac ze płyta była w remoncie spodziewalem sie czegos innego . PODOBNO remont kosztował 60 tys to ja sie pytam gdzie sa te pieniadze bo napewno nie na murawie ... ktos powinien sie ta sprawa zajac bo chyba komus wpadło za nic 60 tys - tyle niby kosztował remont samej tylko płyty - to jest skandal !

autor: ~zawodnik 2016-09-19 07:07:19

avatar Powinien ktoś się zająć tą sprawą i to nagłośnić! Władze lokalne nic sobie z tego nie robią. Myślicie, że my cieszymy się grając na tym "boisku"? Również chcielibyśmy mieć dobrą murawę, choćby taką jak w Kołodziejewie.

autor: ~PIAST 2016-09-19 07:18:23

avatar Ładnie ktos kogos tu oszukał , nie znam cen ale za te 60 tys to mozna by było możę polozyc nawet sztuczna murawe albo napewno taniej by było wziasc goscia z ciagnkiem przeorac , zwałowac i zasiac od nowa .

autor: ~zawodnik 2016-09-19 08:19:03

avatar To co było robione na tym boisku to parodia. Ludzie, którzy wydali 60 tys. na tę łąkę powinni ponieść konsekwencje. Niestety nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności.

autor: ~anonim 2016-09-19 10:50:56

avatar tak prawda ale ci z gminy i z naszą panią sołtys Wołoszko na czele nic sobie z tego nie robią co udowodniła to ostatnio na zebraniu wice burmistrz tak samo na proste pytania nie potrafiły odpowiadać .... bo niby mają wszystko w interneci to jakieś kpiny za co oni kasują pieniądze i 0 efektów jedyne co mają te panie to efektowne wtopy !

autor: ~anonim 2016-09-22 19:04:25

avatar czas na małe derby z Mikrusem Szadłowice sobota 16 oo :P

Autor: Treść:pozostało znaków:

Klub wspierają:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czarni WierzchosławiceKS Brzoza
Czarni Wierzchosławice 3:1 KS Brzoza
2017-06-03, 16:00:00

Czarni Wierzchosławice 3:1 KS Brzoza
Cukrownik Tuczno 1:6 Goplania Inowrocław
Znicz Rojewo 7:0 Orłowianka Orłowo
Unia Gniewkowo 3:1 Dąb Bąkowo
Zootechnik Kołuda Wielka 2:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Mikrus Szadłowice 2:2 Kujawy Markowice
Piast Kołodziejewo 4:0 Zagłębie Piechcin

Goplania Inowrocław - Czarni Wierzchosławice
KS Brzoza - Piast Kołodziejewo
Zagłębie Piechcin - Mikrus Szadłowice
Kujawy Markowice - Zootechnik Kołuda Wielka
Burza Nowa Wieś Wielka - Unia Gniewkowo
Dąb Bąkowo - Znicz Rojewo
Orłowianka Orłowo - Cukrownik Tuczno

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.